Obnova dat

Po diagnostice problému, sdělení ceny a pravděpodobnosti úspěchu záchrany dat zákazníkovi nastává fáze samotné obnovy dat z poškozeného média.

Obnova dat může probíhat různě v závislosti na zvolený postup a metody obnovy dat. Neměně důležitými faktory, na kterých závisí úspěšná obnava dat, jsou typ média a druh poškození. Díky našim dlouhodobým zkušenostem a odborné kvalifikaci jsme i při tak rozličných možnostech obnovy dat velice úspěšní. Naše diagnostické postupy jsou navíc zcela neinvazivní a tím je zaručeno, že během diagnózy nedojde k dalšímu poškození nebo k úplnému a nevratnému zničení dalších souborů, jako se tomu může stát v některých méně specializovaných firmách.

Obnova dat - datová média a platformy

Při práci s poškozenými médii nejsme omezení téměř žádným typem paměťového média. Dokážeme obnovit data ze všech dostupných médií na trhu od roku 1991. Jmenovitě dokážeme obnovit data z poškozených pevných disků IDE, ATA, SATA, SCSI stolních počítačů a notebooků, USB flash disků, paměťových karet všech běžných typů, RAID polí, disků CD, DVD, ZIP, atd. Poradíme si také s různými platformami a souborovými systémy. Kromě běžné platformy Windows to jsou také platformy Unix, Linux, Apple Mac, Novel, OS/2, FreeBSD a v neposlední řadě také proprietární systémy průmyslových zařízení.

Podrobnější informace o všech podporovaných typech médií a platformách Vám sdělíme na požádání. Po diagnostice problému, sdělení ceny a pravděpodobnosti úspěchu záchrany dat zákazníkovi nastává fáze, kdy se realizuje samotná obnova dat z poškozeného média. Volba konkrétního postupu a metody, pomocí níž se obnova dat provede, závisí na typu média a druhu poškození, díky našim dlouhodobým zkušenostem a odborné kvalifikaci jsme však při záchraně dat velice úspěšní. Naše diagnostické postupy jsou navíc zcela neinvazivní a tím je zaručeno, že během diagnózy nedojde k dalšímu poškození nebo k úplnému a nevratnému zničení dalších souborů, jako se tomu může stát v některých méně specializovaných firmách.

Obnova dat se dotýká hned několika oblastí:

Rychlost realizace obnovy dat

Jsme si vědomi toho, že ne všechny případy ztráty dat vyžadují okamžitou obnovu, v případě selhání například důležitého firemního počítače s databází je ale pochopitelně spěch namístě. Vycházíme proto našim zákazníkům maximálně vstříc a nabízíme jim několik možností realizace obnovy ztracených dat, neboť i v tomto případě obvykle platí, že čím rychleji je potřeba data obnovit, tím dražší proces záchrany a obnovy dat obvykle bude. V nejkrajnějším akutním případě jsme schopni obnovit data do 6 hodin od pokynu k záchraně, na druhé straně však nabízíme možnost obnovit data za co nejnižší možnou cenu, a pokud zákazník nespěchá, nabídneme Vám také patřičnou slevu

Obnova dat - bezpečnost

Známe a respektujeme důležitost a citlivost dat pro zákazníka. Při práci s daty striktně dodržujeme bezpečnostní podmínky a garantujeme 100% spolehlivost při nakládání s daty. Proces, jakým se obnova dat v naší společnosti realizuje, probíhá podle závazných právním norem. Spokojenost a důvěra našich zákazníků je pro nás klíčová.

Zaujali jsme Vás? Máte problémy se ztracenými daty a myslíte si, že naše profesionální záchrana dat je tím pravým řešením? Pak jen stačí vyplnit následující objednávkový formulář a my se Vám ozveme.

znalostní báze:

zachraňujeme:

záchrana dat obnova dat data recovery partneři
typy poškození HDD pevný disk pod lupou prevence ztráty dat typy HDD k záchraně
harddisky, SSD disky
externí disky, RAID pole
NAS úložiště, USB flash disky
paměťové karty, interní paměti mobilů a tabletů, Apple produkty
smazané fotky, smazané soubory
Copyright © 2018, Všechna práva vyhrazena.
tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.Aira Group