O nás

O společnosti

Jsme česká technologická společnost, která se specializuje na záchranu a obnovu dat z paměťových médií

  • Zachraňujeme disky, RAID pole, paměťové karty z fotoaparátů a chytrých telefonů (Apple i Android), a mnoho dalšího. U běžných potíží máme při rychlém a správném jednání šanci na záchranu okolo 80-90 %
     
  • Používáme speciální nástroje a za víc než 20 let praxe jsme jimi zachránili tisíce skoro ztracených rodinných fotek, videí a rozepsaných diplomek. Přesvědčte se sami - více než 70 recenzí na Google.
     
  • Pamatujte, že vlastním neodborným zásahem snižujete šanci na záchranu. Nechte to na nás. Svoz a diagnostika zdarma, případně jsme 7 minut pěšky od metra B/C Florenc.    

Náš tým

Ing. Ondřej Nadrchal
Ing. Ondřej Nadrchal Ing. Ondřej Nadrchal vystudoval ČVUT-FEL v Praze. Elektroniku je jeho hobby i profese. Je předním českým specialistou v oboru záchrany dat, kterou se zabývá od roku 1992. Původně pracoval ve společnosti TDP-Ontrack a od roku 2018 je součástí týmu DataHelp. Je specialistou na fyzicky poškozené disky a ostatní paměťová média. Je autorem řady technologických postupů používaných pro záchranu dat.
 
Eduard Skýva
Eduard Skýva Absolvoval SPŠ elektrotechnickou. Záchranou dat se profesně zabývá od roku 2005, kdy nastoupil do společnosti DataHelp. Je specialistou na Linux, unixové systémy RAID pole a poškozené souborové systémy od APFS až po ZFS. Programuje v C++, Pearlu, Pythonu.
 
Mgr. Štěpán Mikeš
Mgr. Štěpán Mikeš Vystudoval PřF UK (obor matematické modelování). V roce 2003 založil společně s Alešem Wagnerem společnost DataHelp. Má na starosti vývoj a rozvoj technologií pro záchranu dat.
 
Ondřej Jelínek
Ondřej Jelínek Absolvoval SPŠ elektrotechnickou. Záchranou dat se profesně zabývá od roku 2014, kdy nastoupil do společnosti DataHelp. Specializuje se na záchranu dat z paměťových karet, USB flash disků a telefonů a dalších medií na bázi paměťových čipů.
 
Aleš Wagner
Aleš Wagner V roce 2003 založil společně s Mgr. Štěpánem Mikešem společnost DataHelp. Má na starosti fungování společnosti po obchodní stránce.
 
Ing. Monika Soukupová
Ing. Monika Soukupová Technický support.
 

DataHelp - Záchrana dat

Jirsíkova 1
186 00 Praha 8
Nonstop hotline: +420 775 220 440
E-mail: info@datahelp.cz
Otevírací doba: po-pá 9:00 - 17:00
 
 

Takhle to u nás vypadá :)

 
Datahelp centrála Datahelp centrála Datahelp centrála Datahelp centrála Datahelp centrála

znalostní báze:

zachraňujeme:

časté dotazy jak probíhá záchrana ceník partneři partnerský program
typy poškození HDD pevný disk pod lupou prevence ztráty dat typy HDD k záchraně
harddisky, SSD disky
externí disky, RAID pole
NAS úložiště, USB flash disky
paměťové karty, interní paměti mobilů a tabletů, Apple produkty
smazané fotky,
Copyright © 2020, Všechna práva vyhrazena.
tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.Aira Group