Záchrana dat - objednací formulář

Zvolte médium:
Výrobce:
Závada:
Způsob dodání:První kroky záchrany dat

  1. vypněte systém, nerestartujte, ani svépomocí neobnovujte (neodbornou manipulací s médiem může dojít k nevratným a závažným poškozením, která znemožní záchranu dat, případně se záchrana dat významně ztíží a roste tím nejen cena, ale i čas potřebný na záchranu).
  2. vyplňte formulář nebo zavolejte naší nonstop hotline 775 220 440 a domluvte si nejrychlejší způsob záchrany dat. Zde určíte veškeré potřebné informace k záchraně a zároveň si vyberete způsob dodání a informování o průběhu zakázky. Nezapomeňte na možnost využití svozu kurýrem po celé České republice zdarma (Zaslání disku/poškozeného média zpět bez obnovy dat za 140Kč). Vyplnění a zaslání formuláře není povinné, bude-li Vám to více vyhovovat, můžete nás přímo navštívit na centrále nebo pobočce a veškeré potřebné formality vyřešit osobně.
  3. připravte vadné médium k transportu. Neopomeňte důsledně médium ochránit proti případným otřesům a nárazům, které by mohly závadu ještě zhoršit.
  4. po dodání média provedeme diagnostiku a budeme Vás do 2 hodin informovat o možnosti záchrany dat. (diagnostika do 2 hodin pouze při předání na centrále)

Vaše poškozené disky přivezeme z jakéhokoliv města na našem území, jako např. z Plzně, Olomouce, Liberce, Ostravy nebo Českých Budějovic.

znalostní báze:

zachraňujeme:

jak probíhá záchrana ceník partneři partnerský program
typy poškození HDD pevný disk pod lupou prevence ztráty dat typy HDD k záchraně
harddisky, SSD disky
externí disky, RAID pole
NAS úložiště, USB flash disky
paměťové karty, interní paměti mobilů a tabletů, Apple produkty
smazané fotky, smazané soubory
Copyright © 2019, Všechna práva vyhrazena.
tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.Aira Group