Cena záchrany dat

Cena za záchranu dat se v konkrétních případech liší - je určena povahou závady a náročností jejího odstranění. Mezi faktory ovlivňující cenu záchrany dat patří stáří pevného disku, jeho velikost, použitá technologie záznamu dat, typ HDD (IDE, SATA, SCSI, SAS, 1,8", 2,5", 3,5"), výrobce (Seagate WD, Samsung, Fujitsu, Hitachi, IBM, Toshiba).

V některých případech se závady u jednoho disku kombinují. Klasickým případem je poškození servisních oblastí HDD, které bývá spojeno s vadami povrchu ploten a poškozením souborového systému. Z tohoto důvodu je možné stanovit cenu teprve po provedení specializované diagnostiky. Diagnostiku provádíme zdarma a po předchozí domluvě na počkání.

Základní ceny záchrany dat společný pro všechna úložná média:

Úvodní diagnostika vadného média Zdarma
Doprava a vyzvednutí po ČR Zdarma
Neúspěšná záchrana dat Zdarma, neplatíte nic!
Záchrana dat a konkrétní opravy Cena závisí na médiu a daném problému. Po diagnostice jasně víte, kolik budete platit!

Konkrétní ceníky oprav se vám zobrazí po kliknutí na dané médium. Ať už došlo k poškození pevného disku, DVD či SSD, naši profesionálové jsou připraveni na všechny situace. Zvládneme záchranu dat z média spálená, utopená, nebo jinak softwarově či mechanicky poškozená.

Uvedené ceny jsou na rozdíl od mnohých pochybných servisů opravdové a vychází z reálných situací. Nestane se vám tedy, že byste platili více, než jsme Vám řekli po úvodní bezplatné diagnostice. Záchranu dat vždy provádíme až po schválení ceny ze strany zákazníka a ještě platíte jen tehdy, bude-li záchrana úspěšná!

Ceníky konkrétních případů:

Za žádných okolností disk sami nezkoušejte rozebírat! Možnost záchrany dat se po neodborném zásahu rapidně snižuje a cena pak může být až trojnásobná.

Slevy pro studenty!

Podporujeme studenty a obecně celou akademickou obec. Známe situaci „chudého studenta“ osobně a proto poskytujeme 20% slevu na cenu provedených služeb po předložení jedné z karet Alive (ISIC, ITIC, ALIVE).

znalostní báze:

zachraňujeme:

záchrana dat obnova dat data recovery partneři
typy poškození HDD pevný disk pod lupou prevence ztráty dat typy HDD k záchraně
harddisky, SSD disky
externí disky, Apple produkty
disková pole RAID, NAS úložiště
flash disky, sd karty
smazané fotky, smazané soubory
Copyright © 2017, Všechna práva vyhrazena.
tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.Aira Group