Záchrana dat z flash disků, obnova dat z flash disků

Nemůžete se dostat k datům na flash disku?

Nemáte zálohu dat a Váš poškozený flash disk je to jediné, odkud lze drahocená data získat?

Došlo ke smazání dat z flash disku - vašich fotografií z dovolené, videa atd.?

Flash disky většina z nás používá pro přenos souborů z jednoho počítače do druhého, přesto jsou i takové situace, kdy jsou data ponechána právě pouze na flash disku. Pokud dojde z poškození tohoto flash disku, pak zbývá jediné řešení - obnova dat z flash disku odborníky.

Oprava flash disků

Firma Datahelp se již dlouho zabývá záchranou dat, a proto můžete očekávat, že záchrana dat z flash disků je pro nás hračka. Obnova dat z flash disků spočívá v analýze flash disku a zjištění, o jakou poruchu se jedná. Na tomto základě se pak zjistí porucha a možnosti, jak bude oprava flash disku a záchrana dat z flash disku úspěšná. Je pravděpodobné, že při vhození flash disku do ohně Vám data již nezachráníme, neboť už nebude ani co zachraňovat. Pokud jste však na poškození flash disku přišli při běžné práci, je zde velká šance, že alespoň nějaká data Vám z něj vydolujeme.

Záchrana dat s flash disků

Záchrana dat z flash disků probíhá obdobným postupem, jako u "normálních" pevných disků - ale podstatně rychleji, neboť u flash disků se nesetkáte s tak obrovskou kapacitou a mechanické části pevných disků zpomalují přenášení souborů. Záchrana dat z flash disků bude spočívat hlavně v tom, aby se zamezilo dalšímu poškození média - vlastně aby se dalším použitím média neničila data na flash disku uložená. Za pomoci speciálních nástrojů se vytváří obrazy flash disků a s těmi se pak následně pracuje. Samozřejmě správný postup je vždy předurčen typem a rozsahem poškození flash disku.

Rozebraný USB flash disk

Obnova dat z flash disků

Když je již vytvořena kopie flash disku, přichází na řadu obnova dat z flash disku, jejímž úkolem je najít buď všechna nebo jen specifická data a tato data pak zpřístupnit k opětovné manipulaci s nimi. Obnova dat z flash disků se provádí převedením dat z poškozeného / "nečitelného" flash disku na nové médium, které si k nám klient může přinést, resp. lze zakoupit přímo u nás vhodné médium pro uchování obnovených dat.

Záchrana dat z flash disků se týká všech známých výrobců flash disků a dokážeme pracovat i s médii od méně známých výrobců. Pokud již teď víte, že obnova dat z flash disku, který máte u sebe, je nevyhnutelná, dejte nám vědět a my se Vám ozveme s informací o tom, zdali Váš flash disk ještě obsahuje nějaké informace, nebo je nenávratně zničen.

Záchrana a obnova dat s flash disků a naše úspěšnost

Nebuďte skeptičtí, dle našich analýz jsme schopni obnovit Vaše smazané soubory či data až v 95% případů. Obnova dat z flash disku je v Datahelpu svěřena do rukou profesionálů, kteří se mohou chlubit dlouholetou praxí a zároveň i úspěšností obnov dat z nejrůznějších médií.

Závada flash diskuúspěšnostcena
Vadné paměťové bloky95 – 100 %1 500 Kč
Vadný paměťový řadič90 – 100 %5 000 Kč
Ulomený konektor99 %1 000 Kč
Smazaná data uživatelem70 %3 000 Kč

Potřebujete získat data z poškozeného flash disku? Kontaktujte nás pomocí formuláře nebo zavolejte nonstop na číslo 775 220 440.

Záchrana dat z flash disků není jedinou oblastí, kterou se Datahelp zabývá. Další možnosti záchrany dat:

znalostní báze:

zachraňujeme:

záchrana dat obnova dat data recovery partneři
typy poškození HDD pevný disk pod lupou prevence ztráty dat typy HDD k záchraně
harddisky, SSD disky
externí disky, RAID pole
NAS úložiště, USB flash disky
paměťové karty, interní paměti mobilů a tabletů, Apple produkty
smazané fotky, smazané soubory
Copyright © 2018, Všechna práva vyhrazena.
tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.Aira Group