Obnova dat z paměťové karty (obnova dat z SD karty)

Smazali jste omylem data (fotky, videa z dovolené) z SD karty?

Zformátovali jste omylem paměťovou kartu přímo ve fotoaparátu?

Nemůžete se dostat ke svým datům na SD kartě?

3 nejčastější způsoby, jak jste mohli přijít o data na kartě

  • Zařízení (např. fotoaparát, kamera) hlásí chybu karty, nebo že karta není vložena – zde je někdy velmi obtížné hledat příčinu chyby, protože vy sami jste ani nemuseli udělat nic špatně. Pokud se nepodaří kartu „nahodit“, tak musí nastoupit odborná pomoc.
  • Karta se fyzicky zlomí, nebo se dostane do kontaktu s vodou – tady se data může podařit jen odborníkům, kteří disponují potřebným zařízením, které dokáže přečíst paměťové buňky na kartě a data rekonstruovat dle algoritmu, kterým byla na kartě zašifrována řídícím čipem.
  • Data na SD kartě si omylem data sami smažete – může se to stát lehce každému z nás, stačí chvilka nepozornosti a data jsou pryč.

A zajímá vás, z jakými všemi druhy paměťových karet na našem trhu jsme se už při záchraně dat setkali? Podívejte se na přehled nejčastějších typů SD karet, z kterých úspěšně zachraňujeme datového soubory.

Nevíte si rady, jak problémy s paměťovou kartou vyřešit? Poradíme a pomůžeme Vám drahocenná data získat zpět! Stačí nás jen kontaktovat nebo vyplnit formulář. Naši odborníci přes záchranu dat z disku a jiných paměťových médií dokážou vydolovat z poškozené SD karty maximum.

Pokud se setkáte s výše zmiňovanými problémy, vyvarujte se jakýmkoliv zápisům na Vaši SD kartu. Nepořizujte další fotky ani videa na poškozenou SD kartu.

Obnova dat z SD karty Rozebraný smartphone s prasklým displejem

Fotoaparát ihned vypněte a SD kartu z něj vyndejte. Pokud se rozhodnete i přesto SD kartu využívat, riskujete, že data na ní budou přepsána a nebude možné je získat zpět. Obnova smazaných fotek, videí a dalších pořízených záznamů by tak mohla mít daleko menší úspěšnost, než pokud byste na SD kartu už nezapisovali.

Obnova dat z paměťové karty patří mezi jednu z nejčastějších operací, které u nás provádíme. Úspěšnost obnovy dat z SD karty bývá obvykle velice vysoká - závisí jak na předešlých zápisech na SD kartu, tak na míře případného poškození SD karty.

SD karta není tak robustní zařízení, jako je pevný disk, proto je i obnova dat z SD karty rychlejší – záleží však na objemu SD karty. DataHelp nabízí tři možnosti obnovy dat z SD karty. Každá možnost se liší dobou dodání obnovených dat a cenou.

Obnovu dat z paměťové karty může být dle Vašeho přání uskutečněna i do 24hodin.

Zajímá vás obnova dat z SD karty? Kontaktujte nás pomocí formuláře nebo zavolejte nonstop na číslo 775 220 440.

Obnova dat z SD karty není jedinou oblastí, kterou se Datahelp zabývá. Další možnosti záchrany dat:

znalostní báze:

zachraňujeme:

záchrana dat obnova dat data recovery partneři
typy poškození HDD pevný disk pod lupou prevence ztráty dat typy HDD k záchraně
harddisky, SSD disky
externí disky, RAID pole
NAS úložiště, USB flash disky
paměťové karty, interní paměti mobilů a tabletů, Apple produkty
smazané fotky, smazané soubory
Copyright © 2018, Všechna práva vyhrazena.
tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.Aira Group