Kingston uvádí nové paměťové karty Canvas s doživotní zárukou

Firma Kingston, která patří mezi světovou špičku na poli paměťových médií, představila novou sérii paměťových karet s názvem Canvas. Karty byly navrženy tak, aby zákazníkům poskytly maximální spolehlivost, flexibilitu a výkon potřebný pro každý projekt. Paměťové karty Canvas tvoří tři různé modelové řady Select, Go a React.

Modely Kingston Canvas Select se hodí pro natáčení HD videa a focení snímků ve vysokém rozlišení. Disponují Class 10 UHS-I a rychlostí čtení až 80 MB/s. Ve verzi SD jsou dostupné s kapacitou až 128 GB a ve verzi microSD až s 256 GB. Karty Kingston Canvas Go jsou skvělé pro nahrávání videa ve kvalitě 1080p nebo také 4K na digitálních zrcadlovkách, dronech nebo outdoorových kamerách. Class 10 UHS-I U3 nabídne až 90 MB/s pro čtení a až 45 MB/s pro zápis dat. K dispozici ve variantě SD do 512 GB (microSD do 128 GB). Poslední modelová řada Canvas React patří mezi nejrychlejší modely. Class 10 UHS-I U3 umožní zapisovat data rychlostí až 80 MB/s a číst rychlostí maximálně 100 MB/s. Na trhu budou ve variantě SD do 256 GB (microSD do 128 GB).

Profesionální záchrana dat od Datahelp:

Smazali jste si z paměťové karty nešťastnou náhodou data, která znovu potřebujete? Vyzkoušejte službu obnova dat z SD karty.

archiv novinek

může vás zajímat:

znalostní báze:

zachraňujeme:

typy poškození HDD pevný disk pod lupou prevence ztráty dat zachráněné harddisky
časté dotazy jak probíhá záchrana ceník partnerský program
harddisky, SSD disky
externí disky, RAID pole
NAS úložiště, USB flash disky
paměťové karty, interní paměti mobilů a tabletů, Apple produkty
Copyright © 2021, Všechna práva vyhrazena.
tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.Aira Group