Kingston uvádí nové paměťové karty Canvas s doživotní zárukou

Firma Kingston, která patří mezi světovou špičku na poli paměťových médií, představila novou sérii paměťových karet s názvem Canvas. Karty byly navrženy tak, aby zákazníkům poskytly maximální spolehlivost, flexibilitu a výkon potřebný pro každý projekt. Paměťové karty Canvas tvoří tři různé modelové řady Select, Go a React.

Modely Kingston Canvas Select se hodí pro natáčení HD videa a focení snímků ve vysokém rozlišení. Disponují Class 10 UHS-I a rychlostí čtení až 80 MB/s. Ve verzi SD jsou dostupné s kapacitou až 128 GB a ve verzi microSD až s 256 GB. Karty Kingston Canvas Go jsou skvělé pro nahrávání videa ve kvalitě 1080p nebo také 4K na digitálních zrcadlovkách, dronech nebo outdoorových kamerách. Class 10 UHS-I U3 nabídne až 90 MB/s pro čtení a až 45 MB/s pro zápis dat. K dispozici ve variantě SD do 512 GB (microSD do 128 GB). Poslední modelová řada Canvas React patří mezi nejrychlejší modely. Class 10 UHS-I U3 umožní zapisovat data rychlostí až 80 MB/s a číst rychlostí maximálně 100 MB/s. Na trhu budou ve variantě SD do 256 GB (microSD do 128 GB).

Profesionální záchrana dat od Datahelp:

Smazali jste si z paměťové karty nešťastnou náhodou data, která znovu potřebujete? Vyzkoušejte službu obnova dat z SD karty.

archiv novinek

může vás zajímat:

 

zachraňujeme:

Copyright © 2023, Všechna práva vyhrazena. | Nastavení cookies
tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.Aira Group