Ostrava, Plzeň, Olomouc, České B., Liberec – záchrana dat

Ostrava, Plzeň, Olomouc, České Budějovice, Liberec, Jihlava, Mladá Boleslav, Hradec Králové, Kladno, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Most, Karviná, Havířov… to je jen letmý výčet měst, odkud dokážeme vaše nefunkční disky rychle k nám dovézt. Následně provedeme bezplatnou diagnostiku obnovy dat a sdělíme cenu jejich záchrany.

Naprosto nezáleží na vzdálenosti, tedy to jestli jste např. z Ostravy, Plzně, Olomouce, Českých Budějovic či Liberce, protože váš disk u nás bude vždy třetím dnem od podání vaší žádosti na profesionální záchranu dat.

Nejpozději třetím dnem se na váš disk blíže podíváme

Když např. dnes v poledne zjistíte, že vaše zařízení „neposlouchá a nekomunikuje“ a stihnete nám dát vědět do 15:00, tak druhý den se u vás zastaví náš partner GLS, zařízení vyzvedne a následující den nám jej předá osobně do rukou v naší centrále v Praze. Po objednání svozu po 15:00 vyzvedne kurýrní služba vaše zařízení až den po následujícím dni.

Proč média k záchraně dat svážíme do Prahy?

V Praze máme k záchraně dat k dispozici svou špičkovou laboratoř a veškeré potřebné zázemí. Jednoduše tak provedeme diagnostiku poškození, stanovíme cenu. Takže nezáleží na tom, zda posíláte disk například z Ostravy či Plzně.

znalostní báze:

zachraňujeme:

časté dotazy jak probíhá záchrana ceník partneři partnerský program
typy poškození HDD pevný disk pod lupou prevence ztráty dat typy HDD k záchraně
harddisky, SSD disky
externí disky, RAID pole
NAS úložiště, USB flash disky
paměťové karty, interní paměti mobilů a tabletů, Apple produkty
smazané fotky,
Copyright © 2021, Všechna práva vyhrazena.
tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.Aira Group