Diagnostika poruchy datového média (svoz z celé ČR zdarma)

1. V Praze 1-10 si v pracovní době Vaše zařízení vyzvedne kurýr týž den (při objednání svozu do 13:00 hodin). Jinak až následující den.


2. Po celé ČR: Pokud Váš požadavek odešlete do 15. hodiny, během následujícího pracovního dne Vaše zařízení vyzvedne dopravní služba GLS (v době od 8 do 16 hod.) a odveze datové médium do naší centrály v Praze. V ostatních případech až do 48 hodin. Nelze určit přesný čas vyzvednutí zásilky.


Před odesláním médium důkladně zabalte do měkkého materiálu (bublinkové folie, novin, textilie) a vložte do krabice. Do zásilky prosím NEPŘIKLÁDEJTE žádné případné příslušenství - kabely, napájecí adaptéry, pouzdra atd. Za jejich případnou ztrátu neručíme. Podrobné informace o svozu, balení zásilky apod. dostanete po odeslání formuláře.

Vyplňte objednací formulář pro diagnostiku a svoz zdarma

Objednávám na firmu: *


IČO: *

DIČ:

Obchodní firma/Název: *

Ulice: *

Město: *

PSČ: *

Kontaktní osoba: *

Telefon: *

Email: *

Jméno: *

Příjmení: *

Telefon: *

Email: *Způsob dodání: *

Ulice: *

Město: *

PSČ: *

Kontaktní osoba: *

Telefon: *

Email: *

Poznámka:

Požadovaná data k obnově: * Specifikujte co nejpřesněji požadovaná data - názvy složek, souborů, typy souborů (např. dokumenty - doc, xls, pdf ; obrázky - jpg, gif; videa - avi, mp4; hudba – mp3, wav; archiv - zip, rar, apod.)

Fotografie (nepovinné):

Režim záchrany:

Na záchraně se pracuje přednostně před ostatními zakázkami, nepřetržitě, i mimo pracovní dobu, včetně svátků a víkendů. 100% příplatek.

Na záchraně se pracuje přednostně před ostatními zakázkami, nepřetržitě, ale pouze v rámci pracovní doby. 50% příplatek.

Záchrana se provádí průběžně, v pořadí, jak jsou zakázky odsouhlaseny. Standardní cena.

Na záchraně se pracuje v čase, kdy nejsou naši technici plně vytíženi. 20% sleva.

Po dokončení záchrany požaduji vrácení poškozeného média (u HDD, SSD účtován poplatek 350 Kč včetně DPH za zpětnou montáž): *Záchrana dat bude provedena až po odsouhlasení ceny stanovené po bezplatné vstupní diagnostice (při požadavku na zpracování diagnostiky v expresním režimu mimo pracovní dobu je účtován poplatek 1.500,-Kč bez DPH, v případě realizace záchrany je diagnostika bezplatná). Nehlásí-li se majitel k zařízení déle než 6 měsíců od data přijetí do servisu, považuje se takové zařízení za určené k likvidaci bez náhrady. Při odmítnutí záchrany dat je možné datové médium vyzvednout zdarma na centrále DataHelp, případně jej můžeme odeslat na požadovanou adresu za 230 Kč včetně DPH. Ke kopírování zachráněných dat je třeba dodat vždy prázdné záložní médium, neručíme za ztrátu dat na těchto médiích. Funkčnost přijatých záložních médií není při převzetí testována.

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Po kliknutí na odeslat Vám bude zaslána kopie formuláře e-mailem. Následně Vás budeme kontaktovat.

 

 

 

Přečtěte si více o svozu disků ze všech koutů naší republiky, jako např. z Ostravy, Plzně, Olomouce, Českých Budějovice nebo Liberce.

může vás zajímat:

znalostní báze:

zachraňujeme:

Copyright © 2023, Všechna práva vyhrazena. | Nastavení cookies
tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.Aira Group