Diagnostika poruchy datového média (svoz z celé ČR zdarma)

Po celé ČR: Pokud Váš požadavek odešlete do 15. hodiny, během následujícího pracovního dne Vaše zařízení vyzvedne přepravní služba DPD (v době od 8 do 16 hod.) a odveze datové médium do naší centrály v Praze. V ostatních případech až do 48 hodin. Nelze určit přesný čas vyzvednutí zásilky.

 

Před odesláním médium důkladně zabalte do měkkého materiálu (bublinkové folie, novin, textilie) a vložte do krabice. Do zásilky prosím NEPŘIKLÁDEJTE žádné případné příslušenství - kabely, napájecí adaptéry, pouzdra atd. Za jejich případnou ztrátu neručíme. Podrobné informace o svozu, balení zásilky apod. dostanete po odeslání formuláře.

Vyplňte objednací formulář pro bezplatný svoz k diagnostice

 

Objednávám na firmu: *


IČO: *
 

DIČ:

Obchodní firma/Název: *

Ulice: *

Město: *

PSČ: *

Kontaktní osoba: *

Telefon: *

Email: *

Jméno: *

Příjmení: *

Telefon: *

Email: *


 

Způsob dodání: *

Ulice: *

Město: *

PSČ: *

Kontaktní osoba: *

Telefon: *

Email: *

Poznámka:

 

Požadovaná data k obnově: * Specifikujte co nejpřesněji požadovaná data - názvy složek, souborů, typy souborů (např. dokumenty - doc, xls, pdf ; obrázky - jpg, gif; videa - avi, mp4; hudba – mp3, wav; archiv - zip, rar, apod.)

 

Fotografie (nepovinné):


 

Záchrana dat bude provedena až po odsouhlasení ceny stanovené po bezplatné vstupní diagnostice (zpracovává se v pracovní době v pořadí došlých zakázek). Při požadavku na zpracování diagnostiky v přednostním či expresním režimu je účtován poplatek dle ceníku služeb.
Nehlásí-li se majitel k zařízení déle než 6 měsíců od data přijetí do servisu, považuje se takové zařízení za určené k likvidaci bez náhrady. Při odmítnutí záchrany dat je možné datové médium vyzvednout zdarma v provozovně DataHelp, případně jej můžeme odeslat na požadovanou adresu (zpoplatněno dle ceníku služeb).
Ke kopírování zachráněných dat je třeba dodat vždy prázdné záložní médium, neručíme za ztrátu dat na těchto médiích. Funkčnost přijatých záložních médií není při převzetí testována.

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Po kliknutí na odeslat Vám bude zaslána kopie formuláře e-mailem. Následně Vás budeme kontaktovat.

 

 

 

Přečtěte si více o svozu disků ze všech koutů naší republiky, jako např. z Ostravy, Plzně, Olomouce, Českých Budějovice nebo Liberce.

může vás zajímat:

 

zachraňujeme:

Copyright © 2024, Všechna práva vyhrazena. | Nastavení cookies