Vertikální NAS QNAP TS-453Bmini vyjde na 14 tisíc

Společnost QNAP nově nabízí vertikální zařízení NAS s pojmenováním QNAP NAS TS-453Bmini, který se hodí do domácností a menších kanceláří. Elegantní lesklý vertikální design nabízí až 29% úsporu místa na pracovní ploše. Zařízení kombinuje výkon, bezpečnost i eleganci.

Chytré datové úložiště QNAP NAS TS-453Bmini běží na 64bitovém operačním systému QTS 4.3, který nabízí intuitivní grafické rozhraní. Dále je obdařen čtyřjádrovým procesorem Intel Celeron J3455 1,5 GHz s dvoukanálovou 4/8 GB DDRL RAM a dvěma porty Gigabit LAN a SATA 6Gb/s. Co se týká rychlosti, NAS nabídne propustnost až 225 MB/s. Mezi další vlastnosti patří dva konektory pro gigabitový Ethernet, HDMI s podporou 4K, čtyři porty USB 3.0, jeden port USB 2.0, dálkový ovladač, LED indikátor s nastavitelnou úrovní jasu nebo hardwarově akcelerované šifrování AES-NI.

Profesionální záchrana dat od Datahelp:

Poškodil se vám pevný disk? Nevíte, zda jej bude možné opravit a získat zpět data, která na něm byla uložená? Zjistěte, u jakých HDD kterých konkrétních firem je možné obnovit data.

archiv novinek

může vás zajímat:

znalostní báze:

zachraňujeme:

typy poškození HDD pevný disk pod lupou prevence ztráty dat zachráněné harddisky
časté dotazy jak probíhá záchrana ceník partnerský program
harddisky, SSD disky
externí disky, RAID pole
NAS úložiště, USB flash disky
paměťové karty, interní paměti mobilů a tabletů, Apple produkty
Copyright © 2021, Všechna práva vyhrazena.
tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.Aira Group