Vertikální NAS QNAP TS-453Bmini vyjde na 14 tisíc

Společnost QNAP nově nabízí vertikální zařízení NAS s pojmenováním QNAP NAS TS-453Bmini, který se hodí do domácností a menších kanceláří. Elegantní lesklý vertikální design nabízí až 29% úsporu místa na pracovní ploše. Zařízení kombinuje výkon, bezpečnost i eleganci.

Chytré datové úložiště QNAP NAS TS-453Bmini běží na 64bitovém operačním systému QTS 4.3, který nabízí intuitivní grafické rozhraní. Dále je obdařen čtyřjádrovým procesorem Intel Celeron J3455 1,5 GHz s dvoukanálovou 4/8 GB DDRL RAM a dvěma porty Gigabit LAN a SATA 6Gb/s. Co se týká rychlosti, NAS nabídne propustnost až 225 MB/s. Mezi další vlastnosti patří dva konektory pro gigabitový Ethernet, HDMI s podporou 4K, čtyři porty USB 3.0, jeden port USB 2.0, dálkový ovladač, LED indikátor s nastavitelnou úrovní jasu nebo hardwarově akcelerované šifrování AES-NI.

Profesionální záchrana dat od Datahelp:

Poškodil se vám pevný disk? Nevíte, zda jej bude možné opravit a získat zpět data, která na něm byla uložená? Zjistěte, u jakých HDD kterých konkrétních firem je možné obnovit data.

archiv novinek

může vás zajímat:

 

zachraňujeme:

Copyright © 2023, Všechna práva vyhrazena. | Nastavení cookies
tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.Aira Group