Samsung brzy uvede drobné 2TB SSD T3

Známý výrobce Samsung obohatil nabídku svých produktů o nové zařízení s označením T3. Jedná se o kompaktní SSD s maximální kapacitou 2 TB, které podporuje rozhraní USB 3.1.

Samsung T3 Portable SSD s disponuje hliníkovou schránkou, která je pokryta plastovým tělem. Disk je oproti konkurenci velmi drobný, má rozměry 74 x 58 x 10,5 milimetrů a hmotnost pouze 51 gramů. Zařízení je vybaveno novým konektorem USB typu C verze 3.1, přičemž maximální rychlost čtení se pohybuje do 450 MB/s. Nechybí ani podpora 256bitového AES šifrování s volitelným nastavením hesla. T3 SSD je pro tyto účely kompatibilní s operačními systémy Windows 7, Mac OS 10.7 a Android KitKat 4.4 nebo novější. Novinka se má na trhu objevit v průběhu letošního roku a bude se vyrábět s kapacitami 250 GB, 500 GB, 1 TB a 2 TB, přičemž jejich doporučené ceny jsou 130, 220, 430 a 850 dolarů.
Profesionální záchrana dat od Datahelp:

Zničená nebo nečitelná data na vašem paměťovém médiu? Nezoufejte, soubory a fotografie nemusí být navždy ztracena, vyzkoušejte službu záchrana dat.

archiv novinek

může vás zajímat:

znalostní báze:

zachraňujeme:

typy poškození HDD pevný disk pod lupou prevence ztráty dat zachráněné harddisky
časté dotazy jak probíhá záchrana ceník partnerský program
harddisky, SSD disky
externí disky, RAID pole
NAS úložiště, USB flash disky
paměťové karty, interní paměti mobilů a tabletů, Apple produkty
Copyright © 2021, Všechna práva vyhrazena.
tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.Aira Group