Průběh záchrany dat

1. Příjem zakázky

Vaši zakázku máte možnost dodat prostřednictvím:
 • Osobního dodání do jedné z našich provozoven.
 • Naší partnerské sítě.
 • Kurýrem zdarma (po celé České republice nabízíme svoz zakázek zdarma, objednávejte na nonstop hotline 775 220 440 nebo na info@datahelp.cz). Zaslání disku/poškozeného média zpět bez obnovy dat za 140Kč.
 • Poštou nebo kurýrní službou do jedné z našich provozoven.

2. Diagnostika

Diagnostika vadného média určí závadu, časovou náročnost a cenu za obnovu požadovaných dat. O výsledku diagnostiky jste informováni telefonicky na Vámi zvolené telefonní číslo do dvou hodin od odevzdání média k diagnostice. (diagnostika do 2 hodin pouze při předání na centrále)

3. Záchrana dat

K záchraně Vašich dat přistoupíme okamžitě po odsouhlasení ceny a doby potřebné k jejich záchraně. V případě, že je stanovená doba pro Vás příliš dlouhá, máte možnost zvolit si jednu z našich expresních-rychlých realizací. Jestliže pro Vás čas nehraje roli a jedná se Vám spíše o cenu, máme pro Vás připraven režim EcoHelp. Pokud nezvolíte režim realizace, zakázka je realizována v standardně v režimu DATAHELP.

4. Kontrola zachráněných dat

Po úspěšné záchraně dat máte možnost data před samotným kopírováním na nové médium zkontrolovat. Zašleme Vám File list na Vámi zvolenou e-mailovou adresu, kde si můžete zkontrolovat, jestli námi zachráněná data jsou ta, která chcete.

5. Kopírování

Po kontrole a případné selekci dat dojde ke kopírování na Vámi zvolené datové médium. CD a DVD jsou po dvou kusech poskytnuty zdarma. Je možné Vám také zapůjčit médium (za finanční zálohu) nebo si data stáhnout z našeho FTP serveru.

6. Předání dat

O ukončení záchrany dat Vás budeme informovat telefonicky nebo e-mailem. Dle výběru si budete moct obnovená data vyzvednout osobně, nebo Vám budou zaslána na uvedenou zasílací adresu.

7. Platba

 • Bankovním převodem
  Po předchozí písemné objednávce nebo prostřednictvím e-mailu je možné uhradit záchranu dat bankovním převodem na základě vystavené faktury se 14-ti denní splatností.
  Jste-li naším partnerem a máte podepsanou smlouvu o spolupráci, bude Vám po úspěšném ukončení záchrany dat vystavena faktura se 14-ti denní splatností automaticky.
 • hotově
  Při osobním převzetí zachráněných dat.
 • kartou (VISA, Maestro, Master Card)
  Při osobním převzetí zachráněných dat.
 • dobírkou
  Při zasílání zachráněných dat prostřednictvím kurýra nebo poštou je platba realizována dobírkou.

znalostní báze:

zachraňujeme:

jak probíhá záchrana ceník partneři partnerský program
typy poškození HDD pevný disk pod lupou prevence ztráty dat typy HDD k záchraně
harddisky, SSD disky
externí disky, RAID pole
NAS úložiště, USB flash disky
paměťové karty, interní paměti mobilů a tabletů, Apple produkty
smazané fotky, smazané soubory
Copyright © 2019, Všechna práva vyhrazena.
tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.Aira Group