Seagate nabízí 5 nových 14TB pevných disků

Společnost Seagate představila nové pevné disky s kapacitou 14 TB napříč několika různými modelovými řadami. 14TB HDD najdeme u desktopové série BarraCuda Pro, dále u řad IronWolf a IronWolf Pro pro síťové NAS servery, série SkyHawk pro kamerové dohledové systémy a Exos X14 určené pro datová centra.

Výrobce Seagate uvádí, že zařízení IronWolf zvládne přenést až 300 TB ročně. K tomu má přizpůsoben firmware AgileArray. Dále je vybaven aplikací Seagate IronWolf Health Management, pokročilou správu spotřeby a RV senzory, které monitorují vibrace ploten. U disku IronWolf je záruka tříletá, IronWolf Pro nabídne ještě o dva roky déle. 14TB disk Seagate BarraCuda Pro je určen pro klasické desktopy nebo systémy DAS. Zařízení disponuje 256MB cache, datovou propustností 250 MB/s a pětiletou zárukou. HDD SkyHawk s kapacitou 14 TB je určen pro nepřetržitou práci. Má firmware ImagePerfect, který zvládne na disk ukládat stream až z 64 HD kamer. Poslední model Seagate Exos X14 je možné škálovat až do kapacity 1,4 Petabajtu.

Profesionální záchrana dat od Datahelp:

Máte problémy načíst data z externího disku? Přestal pevný disk pracovat nebo se poškodil? Objednejte si službu záchrana dat z disku.

archiv novinek

může vás zajímat:

znalostní báze:

zachraňujeme:

typy poškození HDD pevný disk pod lupou prevence ztráty dat zachráněné harddisky
časté dotazy jak probíhá záchrana ceník partnerský program
harddisky, SSD disky
externí disky, RAID pole
NAS úložiště, USB flash disky
paměťové karty, interní paměti mobilů a tabletů, Apple produkty
Copyright © 2021, Všechna práva vyhrazena.
tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.Aira Group