Seagate nabízí 5 nových 14TB pevných disků

Společnost Seagate představila nové pevné disky s kapacitou 14 TB napříč několika různými modelovými řadami. 14TB HDD najdeme u desktopové série BarraCuda Pro, dále u řad IronWolf a IronWolf Pro pro síťové NAS servery, série SkyHawk pro kamerové dohledové systémy a Exos X14 určené pro datová centra.

Výrobce Seagate uvádí, že zařízení IronWolf zvládne přenést až 300 TB ročně. K tomu má přizpůsoben firmware AgileArray. Dále je vybaven aplikací Seagate IronWolf Health Management, pokročilou správu spotřeby a RV senzory, které monitorují vibrace ploten. U disku IronWolf je záruka tříletá, IronWolf Pro nabídne ještě o dva roky déle. 14TB disk Seagate BarraCuda Pro je určen pro klasické desktopy nebo systémy DAS. Zařízení disponuje 256MB cache, datovou propustností 250 MB/s a pětiletou zárukou. HDD SkyHawk s kapacitou 14 TB je určen pro nepřetržitou práci. Má firmware ImagePerfect, který zvládne na disk ukládat stream až z 64 HD kamer. Poslední model Seagate Exos X14 je možné škálovat až do kapacity 1,4 Petabajtu.

Profesionální záchrana dat od Datahelp:

Máte problémy načíst data z externího disku? Přestal pevný disk pracovat nebo se poškodil? Objednejte si službu záchrana dat z disku.

archiv novinek

může vás zajímat:

znalostní báze:

zachraňujeme:

Copyright © 2022, Všechna práva vyhrazena. | Nastavení cookies
tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.Aira Group