Data Recovery

Jak u nás začíná proces záchrany dat? Data recovery začíná diagnózou. Během dvou hodin od obdržení média informujeme své zákazníky telefonicky o výsledku diagnózy. Ta určí o jakou závadu se jedná a také kolik času a peněz bude data recovery čili proces obnovy dat stát.

Proces data recovery

Poté co je cena a doba trvání celé záchrany dat odsouhlasena, začíná vlastní data recovery. Potřebují-li vaši klienti svá data rychleji, můžeme přistoupit k expresnímu programu. Je-li naopak čas, za který budou data obnovena, nepodstatný a mnohem důležitější je cena, doporučujeme záchranu dat v režimu EcoHelp. Rychlost záchrany dat nemá vliv na kvalitu odvedené práce.

Data recovery se dotýká hned několika oblastí:

Když je data recovery dokončeno, posíláme e-mailem zákazníkovi seznam souborů, kde si může ověřit, jestli jsou zachráněná ta data, která potřeboval, a také si může vybrat médium, na které bude chtít data nahrát.

Do dvou CD nebo DVD médií poskytujeme klientům zdarma. Další možností je uložení zachráněných souborů na pevný disk. Pokud klient preferuje tuto variantu a nemá svůj vlastní disk, může si ho u nás telefonicky objednat.

Předání dat po provedení data recovery

Je-li vše hotovo, kontaktujeme zákazníka telefonicky nebo e-mailem a ten si potom může vybrat, jestli si médium se zachráněnými daty vyzvedne osobně nebo si ho nechá doručit na svou adresu.

znalostní báze:

zachraňujeme:

záchrana dat obnova dat data recovery partneři
typy poškození HDD pevný disk pod lupou prevence ztráty dat typy HDD k záchraně
harddisky, SSD disky
externí disky, RAID pole
NAS úložiště, USB flash disky
paměťové karty, interní paměti mobilů a tabletů, Apple produkty
smazané fotky, smazané soubory
Copyright © 2018, Všechna práva vyhrazena.
tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.Aira Group