Partneři společnosti Datahelp

Společnost Datahelp se od svého založení věnuje záchraně a obnově dat. Za dobu svého působení jsme si vytvořili síť partnerů, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Na této stránce naleznete přehled většiny našich partnerů.

Partneři

ServisyPC servis Brno - Internet v Brně, servis PC

HSH Servis - Prodej a servis notebooků a PC

COMPEX - Síťová řešení, za dostupné ceny

CS21NextNet - Spolehlivé řešení pro vaše IT

Data Security Pardubice - Záchrana a následná obnova dat Pardubice


FreeDivision s.r.o. – outsourcing, web a bezpečnost dat Společnost FreeDivision s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti informačních technologií od outsourcingu , přes webové služby až po zabezpečení dat. Poskytujeme kompletní externí, interní správu výpočetní techniky, testování bezpečnosti infrastruktury, návrh nové strategie a její realizace, instalace počítačových sítí od návrhu až po realizaci včetně supportu. Mezi naše partnery patří společnosti jako Dell, VMware, McAfee, Bit 9, NetApp, Crypto AG, jejichž produkty obohacují naše portfolio.


Net & Web Services, s.r.o.

- partner Datahelpu zajišťující záchranu dat na Slovensku

NWS IT & Security Solutions Společnost Net & Web Services, s.r.o. je dynamickou spoločnosťou, ktorá bola založená v roku 2002. Oblasti jej pôsobnosti sú predovšetkým v segmente informačných technológií, bezpečnosti a softvérového vývoja. Hlavnou ideou spoločnosti je komplexné poradenstvo a zabezpečenie riešení v oblasti informačných technológií a bezpečnosti. Táto problematika sa tak pre našich klientov stáva transparentnejšou, prehľadnejšou a efektívnejšou, nakoľko celá oblasť je pokrytá prostredníctvom jedného partnera.


Mezi naše partnery patří i blog o internetu Internetové info.


Máte zájem o výměnu zpětného odkazu?

Máte li zájem o výměnu odkazu, zašlete nám kompletní podobu zdrojového kódu zpětného odkazu, který chcete na náš web umístit. Email: logo. Po obdržení Vám zašleme náš vlastní kód, který si umístíte na stránky. Tento kód si můžete také stáhnout níže.

Vzorové kódy pro vložení na stránky

Verze 1

Kvalitní a rychlá <a href="http://www.datahelp.cz/zachrana-dat/" title="Datahelp, záchrana dat z disku">záchrana dat</a> z disku, poškozených médií, flash pamětí, RAID polí - www.datahelp.cz

Verze 2

Datahelp - <a href="http://www.datahelp.cz" title="Datahelp, obnova dat z disku, ztracených dat">obnova dat</a> z disku, obnova ztracených dat. Ve většině případů do 24 hodin.

znalostní báze:

zachraňujeme:

záchrana dat obnova dat data recovery partneři
typy poškození HDD pevný disk pod lupou prevence ztráty dat typy HDD k záchraně
harddisky, SSD disky
externí disky, Apple produkty
disková pole RAID, NAS úložiště
flash disky, sd karty
smazané fotky, smazané soubory
Copyright © 2017, Všechna práva vyhrazena.
tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.Aira Group